تاریخچه

تاریخچه

اعضای هلدینگ عمرانیان

Mr. Mohammad Reza Emranian

مرحوم حاج سید محمدرضا عمرانیان

 • کارآفرین، صنعتگر، بازرگان، پیشرو در امور خیریه و عام المنفعه

مرحوم حاج سید محمد رضا عمرانیان، اولین واحد تولید صنعتی قند را در استان فارس  و در خلال جنگ جهانی بنیاد نهاد و نام خاندان عمرانیان را به عنوان مهمترین نام در صنعت قند و شکر جنوب کشور را مطرح نمود.

مجمتع صنعتی که ایشان بنا نهاد تا به امروز به عنوان یک واحد موفق تولیدی مشغول به کار است و روحیه قوی و کارآفرین ایشان همچنان بعد از نیم قرن، باعث اشتغال جوانان و تولید محصول غذایی سالم است.

در سال 1365 ایشان با سرمایه گذاری و تصدی پست ریاست هیات مدیره، در تاسیس شرکت تضامنی عمرانیان مشارکت نمودند که آغاز این فعالیت باعث گسترش تجارت خانوادگی از تولید و صنعت به رشته‌های دیگری همچون صادرات فرش و و واردات لوازم خانگی و مواد خام صنعتی مانند شکر و سویا گردید. اتحاد خانواده، صداقت در تجارت، راستگویی، ارزیابی‌های سرمایه گذاری و شجاعت در تصمیم گیری از یادگارهای معنوی و ماندگار ایشان در شرکت بازرگانی عمرانیان است که نسل‌های بعد خود را پایبند به این اصول می‌دانند.

از فعالیت‎های خیریه ایشان می‌توان به احداث مسجد حضرت رضا که بعدا به آذربایجانی‌های مقیم شیراز اهدا گردید در بلوار ستارخان شیراز اشاره نمود. همچنین ایشان از موسسین هیات عزاداران ابوالفضل شیراز، (از هیات‌های معروف بازار شیراز) بوده‌اند. سایر اقدامات ایشان  مشارکت و ساخت حسینه بیت العباس، درمانگاه خیریه دارلشفا و کمک به ساخت چندین مدرسه و … اشاره نمود.

یادش نیگ و گرامی باد

Seyed Mohammad Bagher Emranian

سید محمد باقر عمرانیان

ایشان متولد 1330 در شیراز بوده، تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در شیراز به پایان رسانده و سپس از دانشگاه ملی (شهید بهشتی) در رشته شیمی فارغ التحصیل شده و پس از پایان تحصیلات در سال 1357 در زمینه صنعت قند و در سال 1367 با تاسیس شرکت تضامنی عمرانیان و سپس واحد تولید در چابهار در عرصه کار آفرینی مشغول بوده است و اکنون در شرکت تضامنی عمرانیان در زمینه پشتیبانی و تهیه مایحتاج اولیه تولید صنایع غذایی از اقصی نقاط دنیا فعالیت مینماید.

 

علیرضا عمرانیان- مدیریت هلدینگ عمرانیان

ایشان متولد 1359 در شیراز بوده و تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی خود را در رشته مدیریت بازرگانی و تجارت بین الملل در دانشگاه شیراز به اتمام رسانده است.

از توانایی­‌ها و علایق شخصی ایشان می­توان به تجارت بین الملل، مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی و علاقه­‌مند به مباحث و مسائل اقتصادی در زمینه تجارت و بازرگانی اشاره کرد.

توانایی‌­ها و قابلیت‌­های مدیریتی ایشان

 • مدیری کار آفرین و توسعه­‌گرا
 • قاطعیت در تصمیم گیری
 • توانایی سازمان دهی روابط درون و برون سازمانی
 • اعتقاد راسخ به چارت سازمانی افقی
 • برنامه ریزی مدون و مبتنی بر خلاقیت برای سازمان و کارکنان آن
 • توانا در روابط و تجارت بین الملل
 • توانایی توسعه سازمان براساس دانش روز دنیا

از سوابق موثق مدیریتی ایشان می­‌توان به مدیریت کارخانه قند پارسان، شرکت تابان شیراز و شرکت بازرگانی عمرانیان اشاره کرد و در حال حاضر مدیر عامل شرکت نیک پیمان داران آوای امین با عنوان برند آی­‌میکس است.

سید امین عمرانیان- رئیس هیئت مدیره

رئیس هیئت مدیره، مدیر فروش

متولد فروردین 1363 در شیراز

دانش آموخته کارشناسی مهندسی عمران و کارشناسی معماری و کارشناسی ارشد انرژی معماری از دانشگاه تهران

توانمندی‌ها و سوابق مدیریتی

 • مدیر فروش داخلی و بین المللی با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه فروش مواد اولیه تخصصی صنعت غذا
 • توانمند در مذاکره و دارای روابط قوی با شرکت‌های همکار و همین طور مشتریان خارجی و داخلی هلدینگ عمرانیان
 • از دیگر توانایی‌های ایشان ارتقا و حفظ رضایتمندی و ایجاد وفاداری در مشتریان

سوابق اجرایی

 • رئیس هیئت مدیره شرکت بازرگانی عمرانیان
 • رئیس هیئت مدیره شرکت نیک پیمان داران آوای امین
 • موسس و مدیر آتلیه معماری متن

هم اکنون ایشان مدیر فروش شرکت نیک پیمان داران آوای امین با عنوان برند آی‌میکس است.